• Обновено
95% нови за климатизација Компјутер одбор DE00N110B SE76A628G03 одбор за контрола се користат

95% нови за климатизација Компјутер одбор DE00N110B SE76A628G03 одбор за контрола се користат

DEN 1128.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
Примена:
Дома
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат