• Обновено
COHIBA Сребро Мали Димензии Метал Титаниум Алуминиумски Цигара Ashtray Носителот

COHIBA Сребро Мали Димензии Метал Титаниум Алуминиумски Цигара Ashtray Носителот

DEN 457.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Метал
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
GA-67S
Тип:
Преносни
Големина:
120*70*25mm
Тежина:
250g
Пакување:
Црна картонска кутија

Купувачи како што избираат