• Обновено
Сончево Мода Девојки Фустан Резервоарот Модерните Луѓе Слика Сина 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Деца Облека Големина 7-14

Сончево Мода Девојки Фустан Резервоарот Модерните Луѓе Слика Сина 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Деца

DEN 324.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
7, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Сончево Мода
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
CAST0HK81-P
девојки фустан деца деца девојка облека :
девојки фустан деца деца девојка облека фустани
девојки фустани деца деца облека:
девојки фустани деца деца девојка облека се облекуваат
Повод:
свадбена церемонија партија на денот танцување празник роденден на Божиќ
2016 лето принцеза фустани:
2016 лето принцезата свадба партија церемонија фустани

Купувачи како што избираат