• Обновено
Австрија Знаме Зима Топлинска Руно Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед возење Велосипед црвена Облека

Австрија Знаме Зима Топлинска Руно Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед возење Велосипед црвена Облека

DEN 576.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува,Анти-пот,Џебови
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Руно
Материјал:
Памук
Сезоната:
Зима
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
Haeli Бренд
Бренд Име:
RATDDW

Купувачи како што избираат