• Обновено
AC Адаптер Снабдување DC 12V 12.5 НА 150W 5.5 мм x 2,5 mm / 5.5*2,5 mm Приклучок за ПИКО КУТИЈА DC-ATX ПСУ HTPC Мини PC

AC Адаптер Снабдување DC 12V 12.5 НА 150W 5.5 мм x 2,5 mm / 5.5*2,5 mm Приклучок за ПИКО КУТИЈА DC-ATX ПСУ HTPC Мини

DEN 686.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Број На Модел На:
12v 12.5 на
Бренд Име:
dolmobile
Пакет:
Yes
Напон:
12V

Купувачи како што избираат