• Обновено
100pcs/многу Најлон ќор-сокак Spacer М3 Машки x М3 Женски -8mm

100pcs/многу Најлон ќор-сокак Spacer М3 Машки x М3 Женски -8mm

DEN 129.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу M3*8мм Најлон ќор-сокак Spacer
Бренд Име:
Junter
Стандард:
Најлон Ќор-Сокак Spacer
Материјал:
Најлон
боја:
Бела
Големина:
M3*8+6mm

Купувачи како што избираат