• Обновено
Рачно изработени 925 сребрен накит изолација накит наоди среќа симбол сребро монистра накит додатоци Тибетската Мала е маркери

Рачно изработени 925 сребрен накит изолација накит наоди среќа симбол сребро монистра накит додатоци Тибетската Мала

DEN 119.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
925 сребрен
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
0.36g
Објектот Висина:
0.3cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TOBEME
Објектот Должина:
0.6cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm

Купувачи како што избираат