• Обновено
За Опел Insignia 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Одлична Ултра светла осветлување CCFLangel очи комплет Ореол Прстен

За Опел Insignia 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Одлична Ултра светла осветлување CCFLangel очи комплет Ореол Прстен

DEN 568.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
geerge
Материјал Тип:
PC+CCFL ангел очи прстени
Име На Модел:
За Опел Insignia 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Осветлување и декорација
Извор На Светлина:
CCFL прстен осветлување
Лумен Напон:
700 ± 5% Vrms
Фреквенција:
40 ± 5%
Waltage:
3.5 ±10%W
живот време:
повеќе од 15,000 часа
Леќа:
Вклучени
Напон:
12.6-13.8V

Купувачи како што избираат