• Обновено
10мм Светло Сина Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит 100pcs / Пакет

10мм Светло Сина Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит

DEN 291.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
2g
Бренд Име:
JSdelighted
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
DSC10mm8
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm

Купувачи како што избираат