• Обновено
година топла нова мода прекрасна сребро-обложено хривнија за жени шарм на класиката висок квалитет накит трговија на големо цена директна LH008

година топла нова мода прекрасна сребро-обложено хривнија за жени шарм на класиката висок квалитет накит трговија

DEN 33.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Должина:
20cm
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
GINSTONELATE
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Број На Модел На:
LH008
Должина:
20CM/8INCH
Материјал:
Никој

Купувачи како што избираат