• Обновено
Мотоцикл Кочница Спојки показател За Хонда CRF250R CRF 250R 2004-2006 CRF250X CRF 250X 2004-2015 CR125R CR250R CR 125R 250R 04-07

Мотоцикл Кочница Спојки показател За Хонда CRF250R CRF 250R 2004-2006 CRF250X CRF 250X 2004-2015 CR125R CR250R CR

DEN 405.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
H2CNC
Објектот Висина:
3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
0.14kg
Име На Модел:
CRF 250 R X
Модел и Година:
За Хонда CRF 250R 2004-2006 250X 2004-2015 CR125R/250R од 2004 до 2007 година

Купувачи како што избираат