• Обновено
100pcs/многу 2ml браун/amber Стакло Етерично Масло Шише Со dropper злато капа, 2ml dropper стаклено шише пакување

100pcs/многу 2ml браун/amber Стакло Етерично Масло Шише Со dropper злато капа, 2ml dropper стаклено шише пакување

DEN 800.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
2ml
Број На Модел На:
2ml килибар стаклено шише
Употреба:
Етерично Масло
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Купувачи како што избираат