• Обновено
100 Компјутери Прилично Подарок Пакување Чантата со Рачка,Накит Амбалажа кеса,Накит,Облека,Подарок, Пакување Кеси,Убавина Чевли Торба

100 Компјутери Прилично Подарок Пакување Чантата со Рачка,Накит Амбалажа кеса,Накит,Облека,Подарок, Пакување Кеси,Убавина

DEN 573.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
25x35 cm, 30x40 cm, 30x45 cm
Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Дебелина:
13 жица
Материјал:
Пластични
Форма:
Возен Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PP
Обликот:
Плоштад
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
Hangerlink
Број На Модел На:
ST076
Капацитет:
30*40 см
Производот:
Облека шопинг торба
Спецификација:
25*35 cm
Мини Торба Големина:
25*35 cm
Мала Торба Големина:
30*40 см
Џамбо Торба Големина:
30*45 cm
100 Мини Тежина:
920g
100 Мала Тежина:
1420g
100 Џамбо Тежина:
1820G
Материјал:
Дебела пластични кеси
Примена:
Накит, Подароци, Облека,пакување carring торба пошта
користат за:
Подароци,Накит,Шамија,облека

Купувачи како што избираат