• Обновено
Рачно изработени 925 сребрен накит монистра накит изолација sterling silver Монистра накит наоди будистички мала е маркери мала е изолација

Рачно изработени 925 сребрен накит монистра накит изолација sterling silver Монистра накит наоди будистички мала е

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.25cm
Производ Карактеристики:
925 сребрен
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
0.78g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TOBEME
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Должина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm

Купувачи како што избираат