• Обновено
FUWAYDA безжична HD CCD Возило логото Пред приказ на камерата со 4,3 инчен огледало следење на Хонда Одисеја Граѓански CRV Spirior Crosstour

FUWAYDA безжична HD CCD Возило логото Пред приказ на камерата со 4,3 инчен огледало следење на Хонда Одисеја Граѓански

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Алармот Тип:
Алармни Системи,Опрема,Возила Копија Камери,Далечински Почеток
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Хонда
Паркинг Видот На Помош:
ПРЕД ВИДИТЕ АВТОМОБИЛ КАМЕРА
Сензор:
ccd
Специјални Функции:
ноќно/водоотпорен
Тип На Објект:
Паркинг Помош
следи:
долго rear view monitor
група:
долго+ CCD автомобил пред приказ на камерата
Жица или Безжично:
wirless

Купувачи како што избираат