• Обновено
Оригинални нови 10.1 инчен 80701-0A5858Z за таблет компјутер со екран на допир digitizer glass екран на допир панел замена на сензор

Оригинални нови 10.1 инчен 80701-0A5858Z за таблет компјутер со екран на допир digitizer glass екран на допир панел

DEN 528.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
QVK
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
907895
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Купувачи како што избираат