• Обновено
F02047 На 2212 A2212 1400KV Brushless Outrunner Моторни W/ Планината 10T,РК Авион/KKmulticopter 4Axis Quad copter

F02047 На 2212 A2212 1400KV Brushless Outrunner Моторни W/ Планината 10T,РК Авион/KKmulticopter 4Axis Quad copter

DEN 101.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
1400KV
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Материјал:
Метал

Купувачи како што избираат