• Обновено
CNC Carburetor Лесно Прилагодување на Воздухот Гориво Мешавина Завртка За Kawasaki KX250F KX450F KLX450R и За Suzuki RMZ250 РМ-Z250 RMZ450 РМ-Z450

CNC Carburetor Лесно Прилагодување на Воздухот Гориво Мешавина Завртка За Kawasaki KX250F KX450F KLX450R и За Suzuki

DEN 155.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Златна, Портокалова, Црвена, Сина, Зелена
Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
KX 250 450 F 250F 450F
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
10inch
Модел и Година:
За Off-Road DirtBike/ATV/MX
боја:
Црвена

Купувачи како што избираат