• Обновено
10мм Сива боја со Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит 100pcs / Пакет

10мм Сива боја со Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
DSC10mm2
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm

Купувачи како што избираат