• Обновено
dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за peugeot 308 408cc 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за peugeot 308 408cc 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
црна, црна со црвен раб, кафе
Автомобил Направи:
за peugeot 308 408cc
Име На Модел:
y-б
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна

Купувачи како што избираат