• Обновено
RC4580IP НАТОПИ-8 RC4580 (5pcs/многу)

RC4580IP НАТОПИ-8 RC4580 (5pcs/многу)

DEN 90.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1PCS RC4580IP НАТОПИ-8 RC4580
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
натопи-8
Електронски Компоненти & Резерви:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC

Купувачи како што избираат