• Обновено
10Y44244 1(25мм) glitter лента со висок квалитет печатени полиестер лента 10 метри, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

10Y44244 1(25мм) glitter лента со висок квалитет печатени полиестер лента 10 метри, DIY рачно изработени материјали,

DEN 93.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Купувачи како што избираат