• Обновено
голем за 40cm прекрасна кои клечат husky куче кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w2881

голем за 40cm прекрасна кои клечат husky куче кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w2881

DEN 1416.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
t55
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Купувачи како што избираат