• Обновено
Работна Влажност Температура на Метар WBGT Тестер AZ87799

Работна Влажност Температура на Метар WBGT Тестер AZ87799

DEN 5472.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
АЗ-87799
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Теорија:
температурата снимач
Бренд Име:
BASDEN
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Индустриски
Моќност Тип:
АА*3pcs или 5V адаптер
моќност:
АА*3pcs или 5V адаптер

Купувачи како што избираат