• Обновено
Оригиналниот 6ED1055-1MD00-0BA2 SIMATIC ЛОГО! AM2 RTD EXPAN. МОДУЛ 6ED10551MD000BA2 СТП: DC 12/24V, 2AI, нови во кутија freeship

Оригиналниот 6ED1055-1MD00-0BA2 SIMATIC ЛОГО! AM2 RTD EXPAN. МОДУЛ 6ED10551MD000BA2 СТП: DC 12/24V, 2AI, нови во кутија

DEN 3036.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
6ED1055-1MD00-0BA2
Тип На Мотор:
dc мотор

Купувачи како што избираат