• Обновено
Листот го Вклучите Затворач Накит Наоди се Вклопуваат Нараквици L874 10sets 18.7x23.8мм Антички Злато

Листот го Вклучите Затворач Накит Наоди се Вклопуваат Нараквици L874 10sets 18.7x23.8мм Антички Злато

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Должина:
15.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
12cm
Објектот Тежина:
3.4g
Производ Карактеристики:
Цвет
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
15.5cm
Број На Модел На:
L874

Купувачи како што избираат