• Обновено
14pcs Гума, Силикон Полирање месо тело 2.35 mm Мелење Тркала Мелење Глави Ротари Алатки Burrs Поени Полирање Абразивни

14pcs Гума, Силикон Полирање месо тело 2.35 mm Мелење Тркала Мелење Глави Ротари Алатки Burrs Поени Полирање Абразивни

DEN 382.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
како опис
Материјал:
како опис
Употреба:
како опис
Абразивни Зрна Големини:
како опис
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат