• Обновено
ЖЕШКА !!! Моден Накит EarringsAngel крилја и монистра Шарм 925 Капка Обетки Pendant Гроздобер Сребро за жена подарок-124

ЖЕШКА !!! Моден Накит EarringsAngel крилја и монистра Шарм 925 Капка Обетки Pendant Гроздобер Сребро за жена подарок-124

DEN 359.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
124
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат