• Обновено
500pcs Силна Круг Кол 8мм х 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

500pcs Силна Круг Кол 8мм х 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

DEN 4190.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
8мм х 10мм
Тип:
Постојано

Купувачи како што избираат