• Обновено
12Pcs/Број 6*12CM Cooi Серија Помине Печатење на Слика Марки Плочи Печат Помине Уметност Декорација DIY Матрицата Нокти Алатки

12Pcs/Број 6*12CM Cooi Серија Помине Печатење на Слика Марки Плочи Печат Помине Уметност Декорација DIY Матрицата

DEN 312.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Шаблон Тип:
Печат
Бренд Име:
БУДНОСТ
Количина:
12pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6*12cm
Тежина:
22g
Број На Модел На:
Cooi25-36
Тип На Објект:
Дефиниција

Купувачи како што избираат