• Обновено
Nalone Секс Играчки за Жени 5 Начини+7Stimulation Режими Водоотпорен Електрични Вагината Градите Massager Звук Контрола Дилдо Вибратор

Nalone Секс Играчки за Жени 5 Начини+7Stimulation Режими Водоотпорен Електрични Вагината Градите Massager Звук Контрола

DEN 3813.12
DEN 3203.00 -16 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
nalone
Големина:
213*40*30mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
секс играчки за жена
Тип:
Стапче
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Пакетот Вклучува:
Боја Кутија Пакет+Дилдо Вибратор+USB Линија
категорија:
Автоматски Електрични Вагината Градите Massager
Секс Играчки:
Секс Машина Водоотпорен G-тенџере Звук Контрола на Вибрациите
За луѓето:
Жените Женски Мастурбацијата
Функција:
Моќен Водоотпорен Електрични Шокантно Vibrators
Вибратор Режими :
Импулс 5 Начини + 7 Начини На Стимулација
Употреба:
AV Магично Стапче Massager
Функција:
Силиконски+ABS Водоотпорен

Купувачи како што избираат