• Обновено
За BMW за E46 320 328 325 LED Опашка Светилка rearlights 2 врати 2002-2005 година Црвено Бела Боја LF

За BMW за E46 320 328 325 LED Опашка Светилка rearlights 2 врати 2002-2005 година Црвено Бела Боја LF

DEN 8040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за BMW
Автомобил Производител:
BMW
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
за E46 2002-2005 година
Година:
2002-2005 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
6kg

Купувачи како што избираат