• Обновено
VWKTUUN Бренд Дизајнер Жените очила за сонце Мода Тебе очила за сонце Жени Мажи Преголеми gafas oculos de sol Feminino Masculino

VWKTUUN Бренд Дизајнер Жените очила за сонце Мода Тебе очила за сонце Жени Мажи Преголеми gafas oculos de sol Feminino

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
очила
Бренд Име:
VWKTUUN
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
рамка боја:
Повеќе
Леќа Ширина:
6.6 cm
Леќа Висина:
5.3 CM
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
WCG157
Пол:
жени/мажи
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Погоден За Лице:
долго лицето, плоштад лицето на, овален облик на лице
is_customized:
Yes
Рамка Материјал:
Ацетат

Купувачи како што избираат