• Обновено
2017 нов тип пурпурна бисер кристал голема буци јаже chokers clavicle ѓердани,враќање на античките начини бронза позлатен ѓердан

2017 нов тип пурпурна бисер кристал голема буци јаже chokers clavicle ѓердани,враќање на античките начини бронза позлатен

DEN 174.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
mancheng
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
LR1295
Обликотшема:
слика
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
52.5+7CM
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат