• Обновено
YYW Розова Кварцен Кристал Pendant Парче Нерегуларни Природен камен pendant Кварц Кристали Камен Pendant одговара Ѓердан Жени

YYW Розова Кварцен Кристал Pendant Парче Нерегуларни Природен камен pendant Кварц Кристали Камен Pendant одговара

DEN 98.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
15103022411
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Ефект:
различни материјали за избор

Купувачи како што избираат