• Обновено
14V Нови Алтернатор Напонски Регулатор 19009703 За генетски модифицираните РЕНО Clio За Алтернатор ОЕМ 10463630 10463966 10480043

14V Нови Алтернатор Напонски Регулатор 19009703 За генетски модифицираните РЕНО Clio За Алтернатор ОЕМ 10463630 10463966

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Осветленост Дел Број:
10463630
Објектот Висина:
5
Другиот Дел Број:
10463966
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
19009703
Специјални Функции:
Модератор
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
HNROCK

Купувачи како што избираат