• Обновено
Мали Ankh Крст-Шарм Pendant Мода Накит Гроздобер Сребро Изјава Џемпер Синџир Ѓердан Pendant накит Freeshipping-100

Мали Ankh Крст-Шарм Pendant Мода Накит Гроздобер Сребро Изјава Џемпер Синџир Ѓердан Pendant накит Freeshipping-100

DEN 263.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
100
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат