• Обновено
200 Парчиња М2.5 x 16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

200 Парчиња М2.5 x 16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

DEN 372.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
М2.5x16
Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Металугрија

Купувачи како што избираат