• Обновено
50pcs сребрен тон позлатен куќа pendant одговара за ѓердани & приврзоци DIY накит наоди Додатоци B060

50pcs сребрен тон позлатен куќа pendant одговара за ѓердани & приврзоци DIY накит наоди Додатоци B060

DEN 216.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Куќа
is_customized:
yes
боја:
тибетската сребро.
Мерка Конверзија:
1mm@
Објектот Околу Големина:
18x9mm
дупка кол:
2mm
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Унисекс
Шарм Тип:
шарм

Купувачи како што избираат