• Обновено
Бесплатен превозот -120pcs Мешани 2 Дупки Автомобили и Авиони Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Flatback botones

Бесплатен превозот -120pcs Мешани 2 Дупки Автомобили и Авиони Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Flatback

DEN 165.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
SRYYHMD
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
м-222
боја:
случаен микс
Големина:
Random Mixed
Стил:
Цртан филм

Купувачи како што избираат