• Обновено
EM78P156ELP EM78P156ELP-G(5pcs/многу) dip18

EM78P156ELP EM78P156ELP-G(5pcs/многу) dip18

DEN 50.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
EM78P156ELP EM78P156ELP-G
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
натопи
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Купувачи како што избираат