• Обновено
Романтични бел lotus leaf spoondrifts солидна боја четири парче сет постелнина дома постелнина за свадба декоративни слоеви прекривки маска

Романтични бел lotus leaf spoondrifts солидна боја четири парче сет постелнина дома постелнина за свадба декоративни

DEN 3559.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Twin, Queen, King, King Plus, Super King
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Број На Модел На:
1512111651
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Материјал:
100% Памук
Шема:
Крпеница
Бренд Име:
designjulliette
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Корејската
Тежина:
5kg
Употреба:
Дома

Купувачи како што избираат