• Обновено
Бесплатен Превозот 1440pcs/торба SS16 Големина 4mm Светло Сина Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 1440pcs/торба SS16 Големина 4mm Светло Сина Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY

DEN 30.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
Q013
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
1440pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Светло Сина
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
4MM

Купувачи како што избираат