• Обновено
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За HP Павилјон dv4030ca-px311ua dv4030ea-ea021ea dv4030ea-eb914ea dv4030us-px302ua Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За HP Павилјон dv4030ca-px311ua dv4030ea-ea021ea dv4030ea-eb914ea dv4030us-px302ua Полнач

DEN 436.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За HP Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
4.8 мм*1.7 мм
is_customized:
Yes
Излез:
19v 4.74 на
гаранција:
3 Години

Купувачи како што избираат