• Обновено
LNRRABC Сребро Студ Обетки За Жените Снегулка Уво Пирсинг Studs Мода Накит Додатоци Подарок Пад на Превозот

LNRRABC Сребро Студ Обетки За Жените Снегулка Уво Пирсинг Studs Мода Накит Додатоци Подарок Пад на Превозот

DEN 26.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
уво пирсинг обетки
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
жените,жена,женска,женските,дами
Е Прилагодена:
Yes
Облик/Шема:
снегулка

Купувачи како што избираат