• Обновено
Нови Супер Светло Прозрачна Кварц Деца Спортски Види Платно Најлон Рака Воена Рачен Часовник За Момче Студентите Божиќ Подароци

Нови Супер Светло Прозрачна Кварц Деца Спортски Види Платно Најлон Рака Воена Рачен Часовник За Момче Студентите Божиќ

DEN 227.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Шок Отпорни
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
WL
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
023
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Затворач Тип:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Dial Дијаметар:
30мм

Купувачи како што избираат