• Обновено
2 парчиња/многу Брза испорака 10W RGBW мини led зрак движи главата светлосен зрак dj светлина мини led Бесплатен Превозот SHEHDS Фаза Осветлување

2 парчиња/многу Брза испорака 10W RGBW мини led зрак движи главата светлосен зрак dj светлина мини led Бесплатен Превозот

DEN 3720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ТАА-MnSBMH10W
Бренд Име:
SHEHDS
Напон:
90-240V
моќност:
10W

Купувачи како што избираат