• Обновено
8.66*13mm 64g Новиот Дизајн е Мазна Полиран Накит од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Хривнија Алка Боксерски Ракавици

8.66*13mm 64g Новиот Дизајн е Мазна Полиран Накит од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Спречување на Кубанската Синџир

DEN 527.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Тип На Објект:
хривнија
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
обложено:
Никој
Стил:
Моден
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
22cm

Купувачи како што избираат