• Обновено
3 Канал Реле Модул Со Optocoupler Изолација Opto-изолирани Компатибилен 3.3 V 5V Сигнал Висок напон Реле

3 Канал Реле Модул Со Optocoupler Изолација Opto-изолирани Компатибилен 3.3 V 5V Сигнал Висок напон Реле

DEN 59.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Теорија:
Напон Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
NE555
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
5V
Заштита На Функција:
ве молиме проверете настава
Употреба:
ве молиме проверете настава

Купувачи како што избираат