• Обновено
Сребро трговија на Големо Chiang Mai Тајландски, Тајланд рачно ткаени Нараквици Женски Модели 925 Сребрен Ретро Етничка Стил Накит

Сребро трговија на Големо Chiang Mai Тајландски, Тајланд рачно ткаени Нараквици Женски Модели 925 Сребрен Ретро Етничка

DEN 504.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
Black 17CM Long 9G, Red 17CM Long 9G
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Certificate Type:
CCGTC
Повод:
Партија
Број На Модел На:
YQ171213
Дијаметар:
Види периметар
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат